Žádné zboží.

vivaeshop.cz – internetovy obchod baterii

Realizace

Jak obložit koupelnu?

 

Koupelna patří k nepostradatelné části bytu či domu a proto na jejím vzhledu majitelům většinou velmi záleží. Přesto správné obložení koupelny nebývá věcí jednoduchou a vyžaduje určité odborné znalosti. Než se proto pustíte do samotného obkládání koupelny, měli byste nejprve zajistit několik základních bodů:


  • Voděodolnost a odvětratelnost – základem každé dobré koupelny je její voděodolnost a dobrá odvětratelnost vlhkého vzduchu. Jen tak zabráníte tvoření nežádoucí plísně.

  • Uzemnění kovových prvků

 

Pokud toto vše máte připraveno, pak nic nebrání přistoupit k samotné realizaci obkladů. Jak na to?


  • Příprava podkladu – odstraňte nečistoty, vyrovnejte stěny stěrkou a napenetrujte je.

  • Správné rozměření – zaměřte výšku pro založení obkladu (nejlépe v úrovni očí) a pomocí např. hadicové váhy výšku přeneste na ostatní stěny.

  • Nanesení lepidla – zubovou stěrkou naneste lepící tmel. Použijte nejprve hladkou stranu, poté zubovou.

  • Pokládka obkladu – obkládání stěn provádějte od nakreslené rysky směrem nahoru, poté teprve směrem dolů.

 

Pokud obkladačským pracím nerozumíte, pak doporučujeme tuto činnost svěřit do rukou odborníků, protože jedině tak budete mít záruku toho, že si krásy vaší nové koupelny užijete skutečně po dlouhé roky.

 

Rekonstrukce bytového jádra

 

Rekonstrukce bytového jádra v panelovém bytě patří k nejčastějším požadavkům klientů v oblasti bytových úprav. A není se skutečně čemu divit. Původní umakartová jádra koupelen skutečně neodpovídají trendům současné doby. Navíc uvidíte sami, jak správě a odborně provedená rekonstrukce radikálním způsobem změní váš interiér, který se rázem stane vzdušnější a modernější.

 

Do rekonstrukce panelové koupelny se bez znalostí nepouštějte

 

Pokud nemáte s rekonstrukcí koupelny žádné zkušenosti, pak se do této činnosti rozhodně sami nepouštějte. Aby se rekonstrukce bytového jádra nestala vaší noční můrou, je třeba najít skutečně profesionální stavební firmu, která má z renovací bytových jader zkušenosti a o vše se postará k vaší maximální spokojenosti.

Rekonstrukce navíc často probíhají za plného provozu domácnosti, často v malých prostorách. Je proto nutné vše pečlivě naplánovat a to do sebemenšího detailu. Je třeba zajistit bourací práce původního jádra a stavební práce jádra nového. Je třeba zajistit také vodo-instalatérské a elektrikářskéé práce, montáž obkladů a dlažeb a v neposlední řadě samozřejmě správný výběr koupelnových doplňků.

Pokud však vše probíhá pod odborným dohledem, pak se rekonstrukce bytového jádra skutečně bát nemusíte.

Rekonstrukce interiéru

 

Nelíbí se vám současný interiér? Toužíte po renovaci s novými originálními a moderními prvky? V tom případě na nic nečekejte a zrealizujte vaše přání. Ať již se jedná o rekonstrukci rozsáhlou či pouze o drobné úpravy, pod taktovkou profesionálů není rekonstrukce interiéru věcí složitou ani neskutečnou.

Rekonstrukce interiéru nemusí vždy zákonitě znamenat jen renovaci koupelny, která bývá nejčastějším stavebním zásahem, ale samozřejmě i dalších místností v bytě či domě. Díky optimálně navrženému rozložení nábytku či osvětlení může váš interiér získat zcela jiný, dynamický rozměr.

Tak jako v případě rekonstrukce koupelny, tak i v případě rekonstrukce interiéru samozřejmě platí, že méně je někdy více. Vše je však otázkou zkušeností a vše také musí do sebe i v těch nejmenších detailech perfektně zapadat.

 

Rekonstrukce koupelny

 

Také vás už netěší vaší stávající koupelna, která nutně potřebuje renovaci? Rekonstrukce koupelny patří k nejčastějším požadavkům klientů na úpravu interiéru.

 

Koupelna dle vašeho přání

 

Současný trh je velice pestrý a každý si může pro rekonstrukci koupelny vybrat vše, co potřebuje - sprchové kouty s masážními boxy, rohové vany i vany volně stojící, klasický i atypické vodovodní baterie aj. Před samotným výběrem těchto doplňků či koupelnového nábytku však vždy dbejte na to, jak je vaše koupelna dispozičně řešena. Současné moderní trendy v oblasti stavitelství však nabízejí mnoho možností, jak i z extrémně malé koupelny udělat koupelnu nadstandardní.

Samotná rekonstrukce koupelny je u odborníků pak otázkou skutečně několika málo dní. Během nich dojde (je-li to nutné) k odstranění umakartového jádra, vyzdění jádra nového, provedení elektroinstalačních, instalatérských a obkladačských prací. A pak už nezbývá nic jiného, než se z krásné nové koupelny těšit.

 

 

Tvoříme nadčasový, trendový, klasický a hlavně funkční interiér. Neváhejte nás kontaktovat. Po první konzultaci zjistíte, že jsme skutečně ti praví pro Váš vysněný domov. 

 

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
 
Zpráva:
 
 

 

Odběr novinek emailem

Přihlašte se k odběru novinek a získávejte tak nejaktuálnější informace emailem.

O nás

Na internetových stránkách společnosti VACHTA - KOUPELNY naleznete vše pro Vaši koupelnu.

Potřebujte poradit při výběrů vhodných koupelnových doplňků? Neváhejte volat na telefon +420 734 311 177 nebo psát na e-mail: studio@vachta-koupelny.cz. Jsme tu pro Vás každý pracovní den, vždy od 08:00 do 17:00.

Příjemné nakupování přeje pracovní kolektiv VACHTA - KOUPELNY.