Žádné zboží.

vivaeshop.cz – internetovy obchod baterii

Obchodní spolupráce

 

V rámci našich služeb vám nabízíme několik druhů obchodní spolupráce.

 

Velkoobchod

 

V sortimentu našeho zboží vám nabízíme desítky produktů poskytovaných velkoobchodně. Pokud tedy máte zájem o velkoobchodní nákup produktů, pak nás neváhejte kontaktovat.

 

Dropshipping

 

Další možností obchodní spolupráce s námi je tzv. dropshipping – obchodní model určený pro on-line začínající podnikatele bez počátečního vstupního kapitálu, pracovních sil a skladových prostor. Pokud se vám líbí naše produkty a rádi byste měli vlastní obchodní prostor, pak se spojte s námi. Zajistíme skladovou logistiku, balení i expedici zásilek. Vy se staráte pouze o propagaci produktů bez nutnosti zázemí a získávání zákazníků.

Disponujeme vlastním skladem, proto jsme schopni rychle dodat velké množství zboží za výhodné ceny. Rádi vyhovíme i hromadným objednávkám jak pro velké společnosti a organizace, tak pro menší jednotlivce. Máte zájem o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat, určitě se domluvíme.

 

Spolupráce s majiteli stránek

 

Provozujete osobní stránky, blogy či hojně navštěvované portály na téma bydlení, móda, životní styl či design? Rádi byste napsali zajímavý článek o sortimentu našeho zboží či našem e-shopu, ale chybí vám potřebné informace? V tom případě nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám dodáme nejen obrazové materiály, ale i zajímavé články.

Dlouhodobě také hledáme tématicky zaměřené weby pro spolupráci formou výměny zpětných odkazů, ikonek,  bannerů a nabídky reklamních pozic.

Napište nám. Určitě nalezneme vhodný způsob spolupráce.

Spolupráce s novináři

Zaujala vás nabídka našich produktů? Marně sháníte odborný materiál pro napsání tematických článků? Napište nám. Pro novináře a redaktory máme připraveny odborné materiály i fotografie ve vysoké kvalitě pro přípravu článků v tištěných i internetových magazínech a časopisech.

 

 

Affil marketing - připravujeme

 

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
 
Zpráva:
 
 

 

Odběr novinek emailem

Přihlašte se k odběru novinek a získávejte tak nejaktuálnější informace emailem.

O nás

Na internetových stránkách společnosti VACHTA - KOUPELNY naleznete vše pro Vaši koupelnu.

Potřebujte poradit při výběrů vhodných koupelnových doplňků? Neváhejte volat na telefon +420 734 311 177 nebo psát na e-mail: studio@vachta-koupelny.cz. Jsme tu pro Vás každý pracovní den, vždy od 08:00 do 17:00.

Příjemné nakupování přeje pracovní kolektiv VACHTA - KOUPELNY.